Parke Nemi Kurutma

Parke Nemi Kurutma

Parke nemi kurutma işlemi çok önemli olmakla beraber ıslanmış veya parke döşeme öncesi olacak olan yerin kuru olması gerekli olmaktadır.

Bu uygulama olması için tam donanımlı bir firmadan yardım almak işlem süresini kısaltabileceği gibi, sorununun daha da büyümesinin önüne geçecektir.

Parke kurutma cihazı kiralama firması aradığınızda ilk olarak firmamız akla gelmeli parke sorunlarınızda bu şekilde nemli parke kurutma işlerinizi kısa sürede tamamlamaktadır.

Profesyonel parke kurutma cihazları ve tecrübeli personelleri ile nemli ve ıslak olan parkeleriniz kısa sürede kurutulması ve bir daha nem sorunu ile karşılaşmaması için gerekli tüm önlemler firmamız tarafından alınmaktadır.

Parke döşendiğinde üstleri kuru gibi görünse de burada bahsetmekte olduğumuz kuruluk parkenin altı ve ara kısımlarında olması gereken kuruluktur.

Eğer bu kısımlar ıslak bir şekilde bırakılırsa parkeler bir müddet sonra şişme yaparak yerlerinden çıkacak ve deforme olmaya başlayacaklardır.

Parke uygulaması öncesi yapılacak olan alanı kurutabilmek için yüksek üfleme gücüne sahip bir cihaz gerekmektedir.

Parke kurutma cihazı aynı zamanda ortamda oluşabilecek nemi dengeleyip parkenin alt ve ara kısımlarında oluşan nemi buharlaştırıp ortamdan yok etme özelliğine de sahip olmaktadır.

Parke kurutulması uygulamasında dikkat edilecek birkaç nokta mevcuttur.

Parke nemi kurutma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise parke döşenecek olan alanın bağıl neminin %50 ile %60 arası olması gerektiğidir.

Bu değerler olmaması durumunda parkelerinizin sağlıklı bir şekilde olmayacak ve özellikle parkelerin birbiri ile birleşme noktası tutmayacaktır.

Parke nem kurutma firması olarak yukarıda değindiğimiz iki konuya son derece dikkat etmekteyiz.

Parke kurutma cihazı ihtiyacınızda bizimle iletişime geçip, sorunlu olan parkelerinizi kurutma talebinde bulunduğunuzda kurutulacak olan alanın metrekare bilgisi ile adres bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olmaktadır.

Sizi bilgilendirdikten sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde kurutma cihazı adresinize gönderilecek ya da getirilecektir.

Kurutma cihazı kullanımı hakkında firmamız tarafından gerekli bilgiler tarafınıza verilecek olup, cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

Eğer kurutma işinde çalıştırabileceğiniz ve tecrübesi olan bir personeliniz bulunmamaktaysa gerekli personel firmamız tarafından temin ediyor ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmış olursunuz.  

Parke nem kurutma firmaları içerisinde vermiş olduğumuz hizmet, cihazlarımızın özellikleri ve titiz çalışmamız ile daha çok tercih edilmekte olan bir firmayız.

Siz değerli müşterilerimiz de evde parke nemi alma kurutma işlemlerinizde bizimle çalıştığınızda aradaki farkı görecek ve hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Parke nemi kurutma işlemi yapılmadığı takdirde yapılmış olan parke uygulamasına zarar verilebilmekte ve çok kötü bir koku olmasına sebep vermekle birlikte birde sağlığımızı büyük oranda tehdit edecektir.

Bu yüzden bu tür uygulamalarda profesyonel parke nem alma kurutma cihazı ve profesyonel firma yardımı almak izlenebilecek en güvenli yol olmakta olup sizlere bu hizmeti vermek için bizi aramanız yeterlidir.

#parkenemikurutma #parkenemkurutma #parkekurutma #parkenemikurutmacihazı