Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı

Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı

Kiralık ısımak elektrikli ısıtıcı birçok alanda kullanılmaya başlanması ile özellikle inşaat alanların bir numaralı aranan bir elektrikli ısıtıcı vasfı olarak inşaat kurutma işlemini görmektedir.

Günümüzde elektrikli ısıtıcı denildiğinde farklı alanları da kapsıyor bu alanlar özellikle ısınma olarak yani ortam ısıtması olarak kullanılan cihazlar da mevcut.

Isıtıcı firması olarak biz sadece elektrikli ısıtıcı cihazlarını üretim ve kullanım amaçları olarak kurutma alanın da kullanılır bir cihaz olarak sunuyoruz.

Elektrikli ısıtıcı ihtiyacınız da mutlaka sektörel olarak inşaat üzerine kullanılan bu tip cihazlar hizmet amacı sadece kurutmaya yönelik olarak kullanılır diyemiyoruz.

Bu tip cihazlar hem ısıtma görevini hem de nem kurutma görevini yapan profesyonel bir cihazlardır.

Özellikle yeni bir inşaat sürecinde mutlaka ama mutlaka bir nem kurutma cihazı gerekli olacak olup inşaat sürecinin yapımını hızlandırmasını bu tip elektrikli ısıtıcı ile de çözülmektedir.

İnşaat yapım sürecinde zincirleme işlerin yani beton atıldığında o beton mutlaka istenilen değer de kurutulması gerekir ve bu doğal olarak kurutulmaya bırakıldığında belli bir süre gerekir.

Doğal kurutma yöntemi ile beton kurutulduysa bu süreç uzun olacak ve inşaat sürecini bir hayli uzatmış olup, bir sonraki yapacağınız işlemi geciktirmiş olacaktır.

Fakat güçlü bir yapısı ve farklı güç kapasiteleri ile elektrikli ısıtıcılar, çok kısa sürede yapılan kurutma işlemi gerçekleştirmiş olup sizi zaman açısından da faydası olacaktır.

Günümüzde ısıtıcılar iki farklı konumlara sahip olup, mazotlu ısıtıcılar ve elektrikli ısıtıcılar olarak iki gurup altında toplanır.

İsimlerinden de belli olduğu gibi biri elektrik gücü ile çalışır diğeri ise mazot ile çalışarak kullanılacak alan da hem kurutma hem de ısıtma görevini üstlenmiş olurlar.

Şu an ki yazımızda elektrikli ısıtıcıları konu olarak sizlere biraz da olsa bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı hazırlamış oluyoruz.

Her bir elektrikli ısıtıcın sarfettiği güce göre kurutma işlemi yapmış olur 5Kw ile 50Kw bir ısıtıcı gücü aynı olmayacak ve ısıtma ya da kurutma özelliği de farklı olacaktır.

Şunu belirtmekte fayda görüyoruz bizim kullandığımız ısımak elektrikli ısıtıcı üfleme gücü ile çalışmakta olup kesinlikle nem alma kurutma amacı için kullanılmasını öneriyoruz.

İnşaat alanların vazgeçilmez bir kurutma cihazı olan ısımak kurutucular piyasanın en çok tutulan bir kurutma cihazı olarak adlandırılır.

Diğer nem alma kurutma cihazı olarak kullanılan nem kurutma cihazları mevcut olup ısıtıcılar ile aynı görevi üstlenmiş olup bu tip cihazlarda inşaat kurutma alanlar da kullanılırlar.

Elektrikli Isıtıcıların Özellikleri Nelerdir?

Kısada olsa aşağıda bazı bilgileri sizler ile paylaşıyoruz…

5Kw elektrikli ısıtıcı 5Kw ısıtma gücü olup 6.172 kcal ısıttığı ya da kuruttuğu alan 35/40 m2 dir.

10Kw elektrikli ısıtıcı 10Kw ısıtma gücü olup 12.000 kcal kullanım alanı 75/100m2 dir.

15Kw elektrikli ısıtıcı 15Kw gücü olup 12.000 kcal kullanım alanı 100/150m2 dir.

20Kw elektrikli ısıtıcı 20Kw gücü olup 22.000 kcal kullanım alanı 150/200m2 dir.

25Kw elektrikli ısıtıcı 25Kw gücü olup 25.000 kcal kullanım alanı 100/200m2 dir.

30Kw elektrikli ısıtıcı 30Kw gücü olup 25.860 kcal kullanım alanı 200/250m2 dir

50Kw elektrikli ısıtıcı 50Kw gücü olup 50.000 kcal kullanım alanı 300/400m2 dir.

Belirtmek istediğimiz aslında çok güzel ve faydalı bilgi olmuş oldu yapacağınız işlem sadece kullanım alanınız m2 sini bilmek ve talep edeceğiniz kiralık ısımak elektrikli ısıtıcı tercihini kolayca bilmeniz olacaktır.

Fakat ben bu hesaplamalar ile uğraşamam diyorsanız yapmanız gereken sadece bizi aramanız, ücretsiz keşif talep etmeniz durumun da göndereceğimiz profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan elektrikli ısıtıcı hesaplamasını yaparak sizlere sunmaktayız.

Bünyemizde bulunan elektrikli ya da mazotlu olan ısımak ısıtıcıları günlük, haftalık, aylık ya da kurutma garantili olarak hesaplı uygun kiralama fiyatlarımız ile satın almadan kolayca sahip olabilirsiniz.

Lütfen diğer detaylar kafanıza takılan sorular var ise mutlaka bizi arayarak tüm bilgilendirmeyi tarafınıza açıklayıcı olarak yapmaktayız.

Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı

#kiralıkısımakelektrikliısıtıcı #ısımakelektrikliısıtıcı #elektrikliısıtıcı #ısımak